Який тип інтернету обрати для бізнесу?
19 липня 2023 5 хвилин читання

Який тип інтернету обрати для бізнесу?

Бізнес-рішення#FTTB#Бізнес#Інтернет

Про що:

Як бізнесу обрати ідеального інтернет-провайдера? На це запитання ми відповідали у нашій статті. Але після цього компанії необхідно зробити наступний крок — визначитися, який саме тип інтернету підключити для ефективної роботи. Як до цього підійти — розповімо на прикладі актуальних пропозицій від телеком-оператора Київстар.

Зміст

Досвід у поєднанні з можливостями

Типи інтернету для бізнесу

Досвід у поєднанні з можливостями

Понад 25 років досвіду роботи на телеком-ринку дозволяють Київстар правильно комбінувати різноманітні технології. Це допомагає проєктувати індивідуальне рішення для кожної окремої компанії та будувати якісну корпоративну інтернет-мережу.

Компанія Київстар — провайдер, який має можливість надавати різні технології підключення до інтернету. Тип такого підключення напряму залежить від локації підприємства.

Типи інтернету для бізнесу

Залежно від того, де веде свою діяльність компанія, використовуються різні типи технологій для підключення інтернету:

1. Інтернет для компаній у багатоквартирних будинках.

Йдеться про аптеки, кав’ярні, квіткарні, сервісні центри, нотаріальні контори, магазини, перукарні, офіси, банки, медичні кабінети, хімчистки та інші компанії, які розташовуються на перших чи цокольних поверхах житлових будинків. Для такого бізнесу підійде інтернет за технологією FTTB (Fiber to the Building).

Перевагою FTTB є швидке підключення до наявної розвиненої мережі. У цьому випадку оптоволоконний кабель прокладають до обладнання провайдера у будівлі, а від нього підключення клієнтського обладнання відбувається за допомогою UTP-кабеля. Так ви отримуєте інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

FTTB інтернет для бізнесу: Саша Жиляєв

Єдине, що потрібно враховувати — наявність покриття фіксованого інтернету FTTB у потрібній будівлі. Щоб переконатись у цьому, перейдіть на сайт Київстар та натисніть кнопку «Перевірити покриття». Далі необхідно ввести адресу, за якою хочете підключити цю послугу. Якщо покриття є, залиште свій номер телефону, фахівець вам зателефонує та узгодить усі деталі підключення.

Стаття за темою: Що таке технологія FTTB і які її переваги для бізнесу?

2. Інтернет для організацій в окремих будівлях у місті.

Йдеться про такі локації, як торгові, бізнес-, дата-центри тощо. На відміну від технології FTTB, яка під’єднує інтернет до наявної мережі, для цього підключення прокладається окрема оптоволоконна лінія.

Звʼязок та інтернет

Звʼязок та інтернет

Інтернет для бізнесу в багатоквартирних будинках

Інтернет для бізнесу в багатоквартирних будинках, як-от аптеки, перукарні, кав’ярні тощо. Просте підключення до наявної мережі за кілька днів зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

Так ви отримаєте інтернет з гарантованою швидкістю до 10 Гбіт за секунду, без обмежень у трафіку за кількістю переданої та прийнятої інформації. При чому резервування інтернет-мережі відбувається як на рівні обладнання, так і на рівні каналів зв’язку. Щоб визначити можливості для підключення та розрахувати ціну, замовляйте консультацію на сайті Київстар через кнопку «Замовити консультацію».

Зокрема, інтернет від Київстар допомагав мережі «Фокстрот» відновлювати зв’язок у магазинах у перші місяці війни та згодом боротися з блекаутами. Адже підтримувати роботу торгових точок важливо попри будь-які складнощі. Про це редакції Kyivstar Business Hub розповів в.о. операційного директора компанії Данил Векленко. Дізнатися більше можна з його інтерв’ю.

3. Інтернет для бізнесу в окремих будівлях за межами населених пунктів.

Такий тип підключення підійде підприємствам, які розташовані поза населеними пунктами. Це можуть бути різноманітні виробництва, АЗС тощо. Оптимальною для них технологією підключення стане 4G (LTE) зі швидкістю до 40 Мбітс. Вона доступна по всій території України, де є зона покриття мережі 4G (LTE).

Читайте також: Як працювати без Wi-Fi: можливості 4G для бізнесу

Це ефективне рішення для забезпечення доступу до інтернету за межами міст, де традиційні методи підключення можуть бути недоступними або обмеженими. Аби більше дізнатися про послугу та можливості її підключення, замовляйте консультацію фахівця на сайті телеком-оператора.

4. Налаштування міжнародних інтернет-каналів для бізнесу.

Цей тип підключення інтернету від Київстар використовують компанії, розташовані за межами України. Для них оператор надає власні канали зв’язку за кордоном або канали, які він орендує у провайдерів інших країн. Для того, щоб дізнатися подробиці та розрахувати ціну такого підключення, звертайтеся за консультацією спеціаліста на сайті.

Читайте також: Як будуються інтернет-канали для бізнесу?

Зручне доповнення: до інтернету будь-якого типу можна підключити такі послуги, як додаткові статичні IP-адреси, Wi-Fi-покриття (точки доступу), SLA (Service Level Agreement), захист від DDOS-атак, послуги дата-центру тощо. Важливо, що захист мережі доступу до інтернету від Київстар підтверджений атестатом відповідності Держспецзв’язку України.

Крім того, незабаром Київстар інвестує 600 мільйонів доларів у відновлення та розбудову телеком-мережі. Ця трирічна інвестиційна програма допоможе розвитку цифрових сервісів, забезпечить високу якість послуг LTE для мільйонів користувачів, а в перспективі впливатиме на розвиток 5G сервісів.

Бізнес-рішення#FTTB#Бізнес#Інтернет

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#4G#FTTB#Бізнес#Бізнес-рішення#ІнтернетДляБізнесу#Технології
#IPтелефонія#Технології#FTTB
#Технології#Рішення#FTTB
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#Офіс365
#ATC#IPтелефонія#AntiDDoS#ІнтернетДляБізнесу
#Рішення#Технології#ХмарніСховища#ІнтернетДляБізнесу
#FTTB#Рішення#Технології#ІнтернетДляБізнесу
#Технології#ІнтернетДляБізнесу#КорпоративнийІнтернет#Рішення#Тарифи

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку