Корисні сервіси для українців в умовах війни
19 квітня 2022 6 хвилин читання

Корисні сервіси для українців в умовах війни

Добірки сервісів#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#Stoprussia

Про що:

У той час, коли вся наша країна вимушена боронити від ворога свою землю, кожен з нас так чи інакше пристосовується до нових умов та знаходить для себе те, чи може бути корисним Україні. Так само як і шукає те, що може бути корисним для себе, щоб діяти відповідно до ситуації та володіти актуальною інформацією. Щодня в Україні створюють нові сервіси, які допомагають українцям і компаніям жити в умовах воєнного стану та продовжувати діяльність. Раніше ми вже розповідали про мобільні додатки під час війни, і в цій статті продовжуємо ділитися добіркою корисних сервісів.

Зміст

Сервіси, корисні всім

Сервіси для бізнесу, який продовжує чи відновлює свою роботу

Сервіси для пошуку роботи українцям

Сервіси, корисні всім

Мапа від ЛУН

Український сервіс «ЛУН Місто» створив інтерактивну карту, на якій міститься інформація про відкриті супермаркети, аптеки, поштові відділення, АЗС. Завдяки ній, українці можуть переглянути:

  • наявність життєво-важливих медичних препаратів;
  • часи роботи відділень Нової пошти для того, щоб забрати чи відправити посилку;
  • можливості зняття готівки у касах супермаркетів «Сільпо» та інше.

Інформація щодня оновлюється автоматично у реальному часі. Додаток доступний для ОС iOS.

Blend Social для надання чи пошуку допомоги

Команда волонтерів з-за кордону разом з компанією JMIND розробили безкоштовний додаток. У ньому люди з усього світу можуть допомогти постраждалим від війни в Україні. Наприклад, надати продукти харчування, житло, одяг, транспорт чи іншу допомогу.

Сервіс доступний для користування на платформах iOS та Android. Щоб розпочати з ним роботу, необхідно обрати потрібну опцію: ви надаєте чи шукаєте допомогу. Далі слід розмістити публікацію з детальним описом, яку допомогу користувач може надати або потребує. Перегляд публікацій – у стрічці або через пошук та фільтрацію. А зв’язатися з потрібною людиною можна через приватні повідомлення.

Безкоштовні поїздки BlaBlaCar

Міжнародна платформа для автодорожній поїздок BlaBlaCar знизила мінімальні ціни поїздок до нуля. Відтепер водії платформи можуть пропонувати безкоштовні поїздки Україною та від україно-польського кордону до Польщі. Користувачі, які хочуть запропонувати перевезення без оплати, можуть у профілі вказати «Волонтер». Також у сервісі зняли обмеження щодо кількості доступних місць в авто.

Інтерактивна карта з небезпечними замінованими місцями

На сайті ДСНС з’явилася мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів. Завдяки ній можна щоденно відстежувати роботу по розмінуванню. Також можна допомогти підрозділам ДСНС у разі самостійного виявлення вибухонебезпечних предметів. Для цього слід подати заявку на сайті або за номером 101.

Сервіси для бізнесу, який продовжує чи відновлює свою роботу

Prozorro+ для забезпечення потреб держави та українського бізнесу в часи війни

Електронна система публічних закупівель Prozorro створила платформу на період війни Prozorro+. Вона працює як маркетплейс, на якому компанії, які готові постачати державі необхідні товари, розміщують свої пропозиції, а державні та місцеві органи влади, військово-цивільні адміністрації та гуманітарні штаби — інформацію щодо нагальних потреб.

Платформа попередньо збирає запити та займається пошуком українських постачальників та закордонних, які можуть продати необхідні товари. Виключення становлять товари військового призначення.

Загалом, перелік категорій налічує понад 100 позицій, серед яких пальне, продукти харчування, генератори, тактичний одяг, тощо. Підприємцям, щоб подати заяву необхідно попередньо зареєструватися через один з електронних майданчиків – E-Tender, Zakupki.prom.ua, SmartTender, «Держзакупівлі.Онлайн» або «Тендер-Онлайн», а далі сконтактуватися з кол-центром.

RuAssets для виявлення зв’язків компаній чи публічних діячів з активами в рф чи білорусі

Українська компанія YouControl, яка створює сервіси на основі відкритих даних, створила міжнародну платформу RuAssets для перевірки зв’язків юридичних та фізичних осіб з російськими і білоруськими активами.

RuAssets виявляє приналежність компаній та людей до російських чи білоруських національних публічних діячів, що може свідчити про пов’язаність із підсанкційними особами, воєнними терористами та пропагандистами. Платформа проводить аналіз даних з офіційних відкритих реєстрів власників і бенефіціарів бізнесів країн СНД та Європи (15+ країн), а також перевіряє юридичних та фізичних осіб серед 50 міжнародних санкційних списків. Тобто для бізнесів, що продовжують працювати в умовах війни, цей сервіс стане корисним під час перевірки нових підрядників чи клієнтів.

Cервіс для швидкого узгодження документів Star.Docs

Для бізнесів, що продовжують роботу в умовах воєнного стану, частина звичних бізнес-процесів потребують адаптації. Як от процес підписання, погодження документів з клієнтами та контрагентами, коли часто унеможливлюється оформлення документації в паперовому вигляді. З огляду на це, Київстар розпочав безоплатно надавати бізнесу доступ до сервісу електронного документообігу Star.Docs, який дозволяє перевести паперовий документообіг у цифровий формат, а взаємини з клієнтами чи контрагентами в частині узгодження та підписання документів – в онлайн.

Сервіс дозволяє оперативно надсилати, отримувати, погоджувати та підписувати документи, зберігати їх в зручних реєстрах у хмарному сховищі або на електронному носії та найголовніше – мати доступ до документів у будь-який час через вебплатформу чи мобільний додаток для ОС Android чи iOS.

Офіс та телефонія темна

Офіс та телефонія

Star.Docs від Київстар

Сервіс для швидкого переведення документообігу в онлайн. Створюйте, узгоджуйте чи підписуйте документи в цифровому форматі. 50 підписів безкоштовно.

Сервіси для пошуку роботи українцям

Багато хто втратив роботу з моменту вторгнення рф, проте більшість закордонних компаній готові допомагати українцям, тому ми зібрали кілька популярних сервісів для пошуку роботи:

  • JOB for Ukrainians – телеграм-канал, де розміщують вакансії для працевлаштування українців за кордоном.
  • Uatalents – платформа працевлаштування для українців, які вимушено залишили свої домівки і перемістилися до інших міст України чи за кордон. Там компанії можуть розмістити відкриті вакансії, а українці заповнити форму з своїми контактними даними зі спеціалізацією та навичками для пошуку відповідної роботи.
  • Upwork – міжнародний сервіс з пошуку роботи для роботодавців та спеціалістів, які готові працювати віддалено.
Добірки сервісів#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#Stoprussia

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Роумінг#Клієнт#ТаргетованіРозсилки#СмсРозсилка#BigData#БігДата
#ДобіркаСервісів#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#Бізнес
#ДобіркаСервісів#Рішення#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#Бізнес
#Рішення#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#ЕДО#Офіс365#Тарифи#Star.Docs#Роумінг#ATC#AzureVirtualDesktop#МобільнийЗв'язок#Клієнт#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#ЕлектроннийДокументообіг
#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Stoprussianagression#Stoprussia#ДобіркаСервісів
#ATC#Microsoft365#MicrosoftAzure#Бізнес#ЕлектроннийДокументообіг
#Stoprussia#Бізнес#Компанії#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Роумінг#ІнтернетДляБізнесу#Клієнт

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку