Київстар Бізнес підібрав сервіси для гнучкого формату роботи середнього та малого бізнесу

Київстар Бізнес підібрав сервіси для гнучкого формату роботи середнього та малого бізнесу, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів. Ми маємо велику експертизу в сфері великих даних, хмарних рішень, інтернету речей та М2М. Cеред інструментів, які пропонуємо: рішення для працівників, аналітики, комунікації з клієнтами, побудови надійної ІТ-інфраструктури, безпеки, ІоТ рішення для бізнесу та держави. Своїми знаннями […]
14 Грудня 2020
Бізнес рішення

У добірку сервісів на кожен день, що допомагають компаніям працювати незалежно від карантинних обмежень, увійшли найбільш зручні та вигідні пропозиції для зв’язку, комунікацій між працівниками та з клієнтами, автоматизації бізнес-процесів тощо.

В умовах, коли велика кількість компаній стикається з необхідністю призупиняти роботу через карантинні обмеження, Київстар рекомендує максимально впроваджувати у бізнес-процеси діджитал-інструменти. Їхнє застосування дозволяє гнучко управляти форматом роботи компанії та її працівників, працювати з будь-якого місця, у зручний час та саме так, як потрібно певному бізнесу. Більшість таких інструментів мають в основі інтернет- і хмарні технології, а також сервіси на основі Big Data.аснор

«Ми розуміємо, з яким викликом стикаються зараз компанії середнього та малого бізнесу. І бачимо, як швидко змінюється світ навколо нас, – прокоментував Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Щоб продовжувати працювати за будь-яких умов, необхідно не лише дати інструменти для онлайн-роботи працівників, а й налаштувати комунікацію з партнерами та клієнтами так, щоб бути від них на відстані кліку в телефоні, адже це зараз – найкоротший шлях.  Якщо клієнт не може знайти вас в інтернеті чи повідомленнях на своєму мобільному – ваш бізнес програє конкурентам, які там є».

Інструменти, які рекомендує використовувати Київстар Бізнес, задовільняють більшість поширених на сьогодні запитів компаній: 

 1. Забезпечення працівників надійним зв`язком і доступом в інтернет.

Рішення: оптимальні тарифні плани з розширеними можливостями для бізнесу.

Переваги:

 • Максимально наповнені тарифні плани.
 • Включені хвилини для дзвінків по Україні на номери інших мобільних операторів, міські номери та за кордон.
 • Високошвидкісний мобільний інтернет, який можна використовувати як з основної, так і з додаткової SIM-карти.
 • Усі підключені номери належать компанії.
 • Контроль обсягу послуг, які використовують працівники компанії.
 • Вигідні акційні пропозиції — для нових бізнес-клієнтів знижка 50% на перші півроку.
 1. Автоматизація роботи та бізнес-процесів всередині компанії.

Рішення: Віртуальна Мобільна АТС, Microsoft Office 365, Star.Docs і Mobile ID, які дозволяють налаштувати онлайн та офлайн роботу контакт-центрів і відділів продажів, вести електронний документообіг та підписувати документи навіть зі смартфону, організувати віддалену роботу працівників.

Переваги:

 • Віртуальна мобільна АТС – хмарний сервіс. Не потрібно купувати чи орендувати дороговартісне обладнання. «Розумна» телефонія: поєднання усіх мобільних та фіксованих номерів компанії в єдину корпоративну мережу, одночасний прийом і розподіл будь-якої кількості дзвінків, запис розмов, власне голосове меню IVR на мобільному номері, інтеграція з CRM.
 • Ліцензії Microsoft Office 365: 1 ТБ хмарного сховища, Word, Excel, PowerPoint, Exchange, Teams.
 • Заощадливий електронний документообіг Star.Docs та підписання документів за допомогою кваліфікованого електронного підпису Mobile ID. Доступ до документів у будь-який час з будь-якого місця.
 1. Збільшення обсягу продажів і пошук нових клієнтів; комунікація з наявними клієнтами; інформування про товарні новинки, акції тощо.

Рішення: таргетовані та тригерні розсилки Київстар, інтелектуальна платформа для самостійних розсилок ADWISOR.

Переваги:

 • Точна комунікація з потрібною цільовою аудиторію – застосування BigData-фільтрів: віку, статі, інтересів та ін.
 • Самостійне управління бюджетом промокампаній;
 • Розсилка повідомлень існуючим клієнтам через Viber та SMS від власного альфа-імені компанії.

Отримати консультацію та більше дізнатися про діджитал-інструменти для ефективної роботи середнього та малого бізнесу можна на сайті Київстар.

Варто зауважити, що для всіх нових корпоративних клієнтів Київстар продовжує діяти акція «Бізнес-старт», яка передбачає вигідні умови користування бізнес-тарифами компанії: -50% на абонплату за обраним тарифним планом протягом півроку з моменту підключення.