8 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / SIP-телефонія для бізнесу: переваги хмарної технології

SIP-телефонія для бізнесу: переваги хмарної технології

SIP-телефонія для бізнесу: переваги хмарної технології, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
20 Вересня 2022
Бізнес рішення

Спілкування телефоном з клієнтами, а саме їхнє консультування та вчасне приймання замовлень — це важливий фактор успіху будь-якої компанії. Але що робити, якщо ера мідних кабелів для налаштування традиційної телефонії вже відходить у минуле? З розвитком технологій з’явилася телефонія у хмарі — SIP. Які можливості вона надає бізнесу?

 

Що таке SIP-телефонія?

SIP (Session Initiation Protocol, у перекладі «протокол встановлення сеансу») — це сучасний мережевий спосіб передачі аудіо- та відеоінформації. Він є одним з протоколів зв’язку в IP-телефонії. SIP ініціює та завершує сеанс IP-зв’язку, який може бути голосовим дзвінком між двома людьми або відеонарадою між командою. Тобто SIP-телефонія допомагає спілкуватися через інтернет замість використання традиційної телефонії. Послуги SIP-телефонії доступні у будь-якому місці нашої країни, де є підключення до мережі інтернет зі швидкістю понад 64 Кбіт/сек.

Переваги SIP-телефонії для бізнесу

Розповімо про сім основних переваг SIP-телефонії:

Економія бюджету компанії.

Підключення та обслуговування SIP-телефонії в рази дешевші ніж у традиційній лінії чи офісній АТС. За словами директора з досліджень Gartner Сорелла Слеймейкера, SIP-телефонія допомагає заощадити понад 50% бюджету компаній, зокрема, якщо вони багато користуються міжміськими та міжнародними дзвінками. Гнучкість оплати SIP-дзвінків означає, що ви платите лише за те, що використовуєте. А завдяки чітким моделям ціноутворення ви точно знатимете, скільки коштуватиме вам експлуатація телефонної системи на місячній, квартальній чи навіть річній основі. До того ж можна значно зекономити на встановленні та обслуговуванні системи.

Швидкість комунікації.

Висока швидкість передачі інформації прискорює комунікацію з клієнтами, колегами або постачальниками. Оперативне опрацювання заявок та обслуговування дозволить збільшити потік клієнтів та підвищити їхню лояльність.

Масштабування своєї мережі.

SIP-телефонія дозволяє швидко масштабувати телефонну мережу, збільшувати кількість операторів контакт-центру, наприклад, під час розпродажів Чорної п’ятниці. Також це зручно для сезонного бізнесу. Якщо у вас традиційна телефонія, масштабування коштуватиме дорого, оскільки вам потрібно буде придбати додаткові фізичні лінії, що простоюватимуть більшу частину року. Водночас SIP-транки забезпечують достатню пропускну здатність для всіх ваших одночасних викликів у період пікових навантажень, коли кількість дзвінків збільшується. Завдяки тому, що системи SIP «спілкуються» через інтернет, сучасні волоконно-оптичні кабелі мають набагато більшу місткість даних, ніж традиційні мідні лінії.

Мобільність співробітників.

SIP-телефонія не має прив’язки до розташування вашого офісу, адже корпоративний номер закріплюється саме за працівником. Тобто менеджери можуть консультувати клієнтів, де б вони не перебували. Це важливо у сучасних воєнних реаліях для українського бізнесу. За необхідності він у будь-який момент може легко релокуватися до більш безпечного регіону та не мати проблем з налагодженням традиційної телефонії на новому місці. Голосові виклики можна легко направляти на корпоративні мобільні пристрої співробітників та працювати у віддаленому або гібридному форматі.

Мінімум обладнання.

Для роботи з SIP-телефонією працівнику треба мати одне з наступних обладнань, підключених до інтернету:

  • стаціонарний ПК або ноутбук, гарнітура;
  • планшет чи смартфон;
  • стаціонарний SIP-телефон, роутер;
  • аналоговий телефон, роутер.

Консолідація програм та даних.

SIP-телефонію можна інтегрувати з даними вашої CRM-системи, а тим самим створити єдину корпоративну телефонну мережу. Це дозволить оперативніше аналізувати дзвінки, швидше опрацьовувати відгуки клієнтів тощо. Завдяки колтрекінгу можна відстежувати навантаження на менеджерів, прослуховувати їхні дзвінки з клієнтами та перевіряти рівень обслуговування.

Додаткові послуги.

Зазвичай SIP-телефонія є основою для розгортання віддаленого контакт-центру на базі Віртуальної мобільної АТС та єдиного номера 0-800. Наприклад, хмарна АТС дозволяє приймати багато одночасних викликів від клієнтів на один номер, тобто клієнти не будуть змушені довго очікувати відповіді оператора на лінії. Віртуальна мобільна АТС має ще деякі зручні функції:

  • можна підключити та об’єднати корпоративні мобільні та міські номери компанії;
  • є можливість інтегрувати хмарну АТС з вашою CRM-системою, дивитись історію дзвінків у картці клієнта;
  • можна налаштувати голосове привітання (IVR), щоб утримати клієнта на лінії;
  • аналізуйте звернення клієнтів та вдосконалюйте рівень обслуговування операторів завдяки запису телефонних розмов тощо.

Також, якщо налаштувати для компанії єдиний багатоканальний номер 0-800, клієнти зможуть телефонувати на нього безкоштовно з будь-якої мережі по Україні.

Компанії все частіше переходять на хмарні телефонні послуги, тому що бажають надати працівникам більш сучасні інструменти, які необхідні для ефективного спілкування з клієнтами навіть у віддаленому форматі роботи. Одним із найбільш рентабельних варіантів є саме SIP-телефонія. Для її підключення, зверніться до фахівців Київстар.

Теги
Підписатись на розсилку