5 корисних ресурсів для бізнесу та українців
3 листопада 2023

5 хв.

5 корисних ресурсів для бізнесу та українців

Добірки сервісів#Бізнес#Рішення#ДобіркаСервісів

Про що:

Створили добірку сервісів і додатків, які будуть корисні бізнесу та українцям. Якісь з ресурсів нові, є й ті, що уже давно на ринку, проте не втрачають своєї актуальності. Тож, скоріш знайомтеся з переліком.

Зміст

Онлайн-сервіс для перевірки компаній YouControl

Платіжна система Etsy Payments для малого бізнесу

Фітнес-додаток TRENVET для ветеранів

Портал про соціальне забезпечення військових

Платформа «Залізне укриття» для українців

Онлайн-сервіс для перевірки компаній YouControl

YouControl —  онлайн-сервіс для комплексної перевірки контрагентів на їхню надійність та стабільність. Ресурс рекомендований Нацбанком і Податковою (ДФС) України, допомагає формувати прозоре бізнес-середовище. 

Цей сервіс на ринку давно й себе зарекомендував себе як надійного помічника для бізнесу. Нагадуємо, YouControl має вісім аналітичних бізнес-інструментів, досьє на 4 млн українських компаній і ФОП та 180 офіційних джерел інформації. Завдяки аналізу ви дізнаєтесь, з ким пов’язані директори та засновники контрагентів, якою є зовнішньоекономічна діяльність компанії, чи є виконавчі провадження тощо. 

Використовуючи YouContro, підприємці можуть убезпечити себе від потенційних репутаційних втрат, фінансових збитків, рейдерських захоплень та корупційних скандалів. Крім того, є експрес-аналіз, який автоматично виявляє ризикові для співпраці фактори у досьє компанії.

Платіжна система Etsy Payments для малого бізнесу

Etsy Payments — це платіжна платформа маркетплейсу Etsy, що об’єднує 90 млн покупців з усього світу та спеціалізується на продажах хенд-мейд виробів. Etsy дозволяє українським підприємцям офіційно відкривати на платформі магазини без посередників, продавати товари клієнтам з США, Європи тощо, а також керувати усією фінансовою інформацією свого магазину. 

18 жовтня 2023 року Etsy Payments запрацювала і в Україні. Система значно спрощує покупку товару в українського продавця, адже працює з будь-якою карткою світу. За даними Etsy, бізнеси, які використовують Etsy Payments, у середньому отримують вдвічі більший дохід, ніж ті, які не користуються цією системою. 

Якщо ви уже зареєстровані на платформі Etsy, увімкнути Etsy Payments можна за допомогою платіжного облікового запису Payoneer (для продавців з України). Спочатку зареєструйтеся на платформі Payoneer, а потім налаштуйте та прив’яжіть платіжну систему до свого облікового запису Etsy.

Фітнес-додаток TRENVET для ветеранів

TRENVET — це перший в Україні мобільний фітнес-додаток, завдяки якому ветерани можуть отримати безплатну спортивну реабілітацію. 

Що необхідно зробити:

  1. Завантажити додаток через AppStore або GooglePlay.
  2. Зареєструватися та обрати статус «Я ветеран».
  3. Заповнити відповідні дані (ім’я, прізвище).
  4. Вибрати зручну локацію для тренувань, вказавши бажану відстань спортивного залу від вас.
  5. Вибрати види спорту серед запропонованих (плавання, настільний теніс, футбол, баскетбол, фітнес та інші).

Далі TRENVET надасть інформацію на карті про найближчі спортивні зали та дані тренерів, які на волонтерських засадах можуть провести тренування. Залишається тільки зв’язатися з тренером, домовитися з ним про заняття та почати реабілітацію.

Портал про соціальне забезпечення військових

Військовослужбовці та члени їхніх сімей мають можливість отримати усю інформацію про соціальне забезпечення на спеціалізованому порталі social.mil.gov.ua. Тут можна дізнатися про грошове забезпечення, одноразову грошову допомогу, підйомну допомогу, заробітну плату та соціальні гарантії. 

Зокрема, на сайті є відповіді на питання:

  • які існують види грошового забезпечення;
  • який розмір допомоги та від чого він залежить;
  • до кого необхідно звернутися для отримання допомоги та у який термін тощо. 

Також можна скористатися онлайн-калькулятором, який розраховує грошове забезпечення за основними видами виплат військовослужбовцям.

Платформа «Залізне укриття» для українців

В Україні з’явилась платформа «Залізне укриття». Сайт поки працює у тестовому режимі, проте вже на ньому можна дізнатися адресу укриттів в усіх населених пунктах, стежити за оновленням бомбосховищ та інших об’єктів цивільного захисту для українців. Крім того, тут публікуються звіти про витрачені кошти на ремонт або облаштування бомбосховищ. 

На платформі зазначено, що наразі у фонді захисних споруд цивільного захисту налічується 61 803 укриття, а 2 956 укриттів заплановано завершити до кінця 2023 року. Також є можливість завантажити електронну версію посібника з облаштування укриттів.

Добірки сервісів#Бізнес#Рішення#ДобіркаСервісів

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#СмсРозсилка#Ритейл#Тренд#Book#Бізнес#ТаргетованіРозсилки#SMS#BigData#Геоаналітика#Теплокарта#ПортретКлієнта
#Бізнес#Економіка#Дослідження#2024
#Дослідження#Тренд#ВійнавУкраїні
#Бізнес#Дослідження#Аналіз#2024
#Рішення
#ВійнавУкраїні#Рішення#Stoprussia#Stoprussianagression#Економіка#РосійськоУкраїнськаВійна
#ADWISOR#BigData#Рішення
#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#Stoprussia