Що таке перехресне навчання працівників та як воно прискорює розвиток компанії
4 жовтня 2023 5 хвилин читання

Що таке перехресне навчання працівників та як воно прискорює розвиток компанії

Актуальні тренди#ADWISOR#ATC#Бізнес-рішення#Київстар#Навчання#Розвиток#Технології#Тренд

Про що:

На бізнес у майбутньому чекає справжній лабіринт винахідливості та викликів. Абсолютно нові професії, навички, технології, тренди — усе це змушує компанії тримати руку на пульсі та адаптувати свої команди до змін. І у цьому сенсі перехресне навчання працівників розширює їхні горизонти.

Воно дає змогу вивчати нові професійні навички, які раніше були поза межами спеціалізації співробітника. Так створюються гнучкі та креативні команди, що можуть швидко реагувати на зміни та приймати нестандартні рішення. Детальніше про цей напрямок читайте далі у статті.

Зміст

Що таке перехресне навчання працівників

Які переваги отримує бізнес та працівники від перехресного навчання

Перешкоди на шляху до міжфункціонального навчання команди

Як запровадити перехресне навчання співробітників

Бізнес-рішення для кращого виконання крос-обов’язків

Що таке перехресне навчання працівників

Перехресне навчання співробітників — це метод навчання, під час якого працівники отримують можливість вивчати й розвивати навички та знання, які до цього не входили у їхні професійні обов’язки в компанії. Таке навчання ще зветься міжфункціональним або крос-навчанням. Іншими словами, один відділ навчається в іншого.

Наприклад, після перехресного навчання персонал, який працює на кухні ресторану, може час від часу відповідати на дзвінки та приймати замовлення від клієнтів, а працівник рецепції — інколи виконувати обов’язки офіціанта. До речі, таке практикується в американській мережі ресторанів Moe’s Original BBQ.

Питання: у чому інтерес працівника виконувати не свою роботу, і інтерес компанії — щоб роботу виконували не професіонали?

Насправді тут криються нові можливості для обох сторін. Після впровадження перехресного навчання продажі Moe’s Original BBQ у перший рік зросли на 60%, а плинність кадрів знизилася на 30%. Крім того, це не потребувало суттєвих змін у штаті, працівники здобули нові навички й підвищення заробітної плати. Це гарна інвестиція компанії у стабільність свого бізнесу. Для цього перехресне навчання також запроваджують такі гіганти як Google, Apple і Netflix.

Які переваги отримує бізнес та працівники від перехресного навчання

Ось основні переваги від перехресного навчання:

  • Ефективна співпраця між відділами й зростання міжособових зв’язків у командах, що сприяє обміну свіжими ідеями.
  • Можливість оптимізації людських ресурсів, плавного розширення компетенцій працівників, розвиток їхніх кар’єрних можливостей в компанії та розкриття прихованих талантів.
  • Створення постійних міжфункціональних команд, як надійного фундаменту під час криз та пікових навантажень.

Американській компанії з виробництва одягу Patagonia на початку пандемії перехресне навчання працівників допомогло зберегти бізнес та команду, коли довелося закрити усі свої офлайн-магазини. Щоб і надалі працювати, персонал магазинів навчили приймати дзвінки від клієнтів та продавати одяг в інтернет-магазині компанії.

Перешкоди на шляху до міжфункціонального навчання команди

Назвемо кілька підводних каменів, які можуть заважати впровадженню перехресного навчання в компанії:

  • Негативне сприйняття співробітниками Якщо неправильно презентувати ідею крос-функціонального навчання своїм співробітника, існує ймовірність, що вони відмовляться. Адже можуть подумати, що їм намагаються збільшити робоче навантаження та відповідальність без будь-якої фінансової вигоди.
  • Дисбаланс навантаження Перехресне навчання передбачає навчання нових навичок і виконання нових обов’язків. Це може бути складним процесом, особливо коли співробітникам доводиться врівноважувати це зі своїми поточними завданнями. Компанія має гарантувати, що вона зможе запобігти перевтомі та перевантаженню співробітників, інакше ризикує їх втратити.
  • Втрата концентрації Інший ризик перехресного навчання полягає в тому, що працівники можуть втратити свої основні навички чи знання, адже будуть розфокусовані.

Як запровадити перехресне навчання співробітників

Для того, щоб запровадити перехресне навчання співробітників, потрібно спрямувати свої зусилля на два напрямки:

  1. Проводити регулярний аналіз наявних навичок в командах, щоб виявити, яких не вистачає зараз або не вистачатиме у майбутньому.
  2. Організовувати відповідне міжфункціональне навчання, яке допоможе заповнити прогалини в навичках.

Оберіть окремі завдання та навички, пов’язані з ними. Це допоможе зосередитися на найважливіших справах і залишити менш термінові на потім. Також варто розуміти, що не всі працівники підходять для перехресного навчання. Важливо проаналізувати продуктивність та бажання кожного, щоб знайти найкращих кандидатів. Наступний крок — це створення навчання та графіку. Встановлення конкретного періоду крос-навчання для співробітників — це чудовий спосіб підвищити їхню мотивацію.

Бізнес-рішення для кращого виконання крос-обов’язків

Київстар має у своєму портфелі рішень для бізнесу багато сервісів, які дозволять налаштувати ефективну роботу після перехресного навчання:

  • Хмарна АТС Віртуальна мобільна АТС допоможе об’єднати будь-які номери вашої компанії у єдину мережу. Хмарний сервіс дозволяє аналізувати ефективність «нових» працівників контакт-центру, які перейшли у відділ після крос-навчання. Так можна проводити роботу над помилками, аби покращувати якість обслуговування. Тож, коли клієнт зателефонує до компанії, новий менеджер одразу матиме інформацію про попередні запити чи проблеми клієнта, що спростить його роботу.
Комунікація з клієнтами

Комунікація з клієнтами

Віртуальна мобільна АТС

Хмарна АТС для роботи кол-центру. Багатоканальний номер, щоб приймати дзвінки та автоматично розподіляти їх на менеджерів. Аналіз роботи відділу продажів, інтеграція з CRM тощо.

  • Платформа ADWISOR Це інтуїтивно зрозуміла платформа, яка допомагає сповіщати ваших клієнтів про акції та асортимент компанії через SMS або Viber-розсилки. Уявімо, що цією платформою користується відділ комунікацій. Але у зв’язку з міжфункціональним навчанням він тимчасово перейшов до кол-центру. Невже клієнти залишаться без СМС? Ні, інші колеги, які тимчасово перейдуть працювати до відділу комунікацій, з легкістю розберуться з платформою. Адже для цього потрібно лише заповнити певну інформацію: вибрати тип розсилки, завантажити базу клієнтів, створити текст та встановити дату, час та бюджет розсилки.

Перехресне навчання підживлює внутрішній резерв талантів компанії. Користуйтесь їм на повну.

Актуальні тренди#ADWISOR#ATC#Бізнес-рішення#Київстар#Навчання#Розвиток#Технології#Тренд

Зміст

Що таке перехресне навчання працівників

Які переваги отримує бізнес та працівники від перехресного навчання

Перешкоди на шляху до міжфункціонального навчання команди

Як запровадити перехресне навчання співробітників

Бізнес-рішення для кращого виконання крос-обов’язків

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Тренд#ШтучнийІнтелект#Тарифи#AI#ШІ#Microsoft365#Офіс365
#IOT#MicrosoftAzure#ШтучнийІнтелект#IOTISKYIVSTAR#ШІ#AI#ChatGPT
#Azure#MicrosoftAzure#КейсКлієнта#Бізнес-аналітика#Дата-платформа
#ЕлектроннийДокументообіг#Тарифи#Microsoft365#Офіс365#Роумінг
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Englishdom
#Рішення#Тренд#Київстар
#ЦифровіТехнології#Робота#Компанії
#Менеджмент #Тренд#Стратегія

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку