На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.
Жанна Пархоменко

Экс-управляющий директор по связям с общественностью ГК «Верный Капитал», экс-директор по корпоративным коммуникациям «Киевстар»

Жанна Пархоменко (Ревнова) очолила напрямок громадських зв'язків компанії «Київстар» у березні 2004 року. Освіту здобула в Київському економічному держуніверситеті, а також в рамках програми Міністерства торгівлі США (Вашингтон). До приходу в «Київстар» Жанна Ревнова в 2002-2004 працювала фахівцем зі зв'язків зі ЗМІ компанії Phillip Morris (Україна), раніше займалася питаннями міжнародних відносин та розвитку громадських структур в Комісії з питань аграрної політики при Президентові України, працювала радником з питань зовнішніх зв'язків і зв'язків з громадськістю в службі Віце-Прем'єр-міністра України.

У лютому 2013 року Жанна залишила свій пост в «Київстар». З березня 2013 по січень 2016 Жанна працювала директором з PR та корпоративних комунікацій в казахстанської Group of companies Verny Capital.

Никлас Палмквист
Тарас Пархоменко