3 перспективні ідеї для бізнесу в Україні на 2024 рік
18 січня 2024 6 хвилин читання

3 перспективні ідеї для бізнесу в Україні на 2024 рік

Бізнес ідеї#ІдеїДляБізнесу#СмсРозсилка#ADWISOR#SMS#Геоаналітика#Microsoft365#Офіс365#Клієнт

Про що:

Почався новий 2024 рік — саме час для свіжих бізнес-ідей. За результатами нашого дослідження, ситуація в бізнесі у 2023 році покращилась, у порівнянні з 2022-м. Компанії відновлюють свою роботу. Якщо і ви думаєте про відкриття власного бізнесу в Україні, то ми підготували для вас кілька перспективних напрямків.

Зміст

Виготовлення 3D-продукції

Продаж екотоварів

Послуги з перекладу текстів

Виготовлення 3D-продукції

Технологія 3D-друку вже широко використовується у різних галузях: медицина, будівництво, автомобільна промисловість, military-напрямок тощо.  Виробництво різноманітних 3D-товарів може стати перспективним напрямком для бізнесу в Україні. Крім того, цей ринок популярний й на світовій арені, що дозволить розвивати бізнес й на закордонних ринках. 

Ви зможете створювати унікальні вироби: від дрібних деталей та іграшок до цілих будинків. Також 3D-друк допомагає створювати будь-які прототипи та макети, аби дізнатися, як виглядатиме ідея продукту у реальному житті.

3 перспективні ідеї для бізнесу в Україні на 2024 рік

3D-мініатюра сховища у Львові. Джерело: 3DWAY

Щоб виробляти нескладну 3D-продукцію, достатньо буде принтера за 30 тис. грн. Якщо виготовляти, скажімо, унікальні сувеніри, то потрібен кольоровий принтер приблизно від 1,5 млн грн. Також треба вибрати комп'ютер для управління виробництвом і сировину.

Ідей для бізнесу багато. Наприклад, можна надавати послуги з виготовлення деталей на замовлення за готовим 3D-проєктом клієнта або зайнятися серійним випуском виробів. Також додатково можна розробляти 3D-проєкти для виробів або обслуговувати 3D-принтери інших компаній. 

Виберіть напрямок та проаналізуйте, які товари будуть актуальні для потенційних клієнтів. Потім варто вибрати обладнання. Наступні кроки — це реєстрація бізнесу, маркетинг та залучення клієнтів. Їхню увагу можна привертати, наприклад, роблячи розсилку SMS. Її легко запланувати на платформі ADWISOR від Київстар.

Приблизна сума інвестицій для старту виготовлення 3D-продукції — від $2 тис.

Реклама та пошук клієнтів

Знаходьте нових клієнтів за допомогою платформи ADWISOR

Розсилки на потенційних клієнтів. Підбирайте аудиторію, використовуючи Big Data-параметри. Надсилайте повідомлення за розкладом або у реальному часі.

Спробувати

Продаж екотоварів

На ринку екотоварів присутня активна конкуренція, але є куди розвиватися, тож компанія з продажу екологічно чистої продукції — один з перспективних варіантів бізнесу. Інтерес покупців до екопродуктів зростає і 66% споживачів у світі діляться, що вони більш лояльні до компаній, які пропонують екотовари. Ви можете продавати продукти харчування, косметику, товари для дому, іграшки та багато іншого. Найпопулярніший еконапрямок — це їжа та напої.

Є кілька форматів бізнесу: інтернет-магазин, невелика еколавка або ж великий екомаркет. Наприклад, поради, як відкрити інтернет-магазин,  ми писали у нашій статті.

Щоб точно визначитися з форматом та асортиментом, необхідно:

  • Вивчити ринок, конкурентів, чого саме не вистачає, тобто зробити маркетингове дослідження
  • Вибрати постачальника екопродукції. 
  • Оформити ФОП або ТОВ.
  • Підібрати локацію, якщо це офлайн магазин. Визначитися, де територіально його розташувати, аби він приносив прибуток, можна за допомогою геоаналітики.
  • Залучити клієнтів.

До речі, 5 порад при відкритті нового магазину або торгової точки ви можете дізнатися з нашого матеріалу.

Приблизна сума інвестицій для старту — від $15 тис.

Послуги з перекладу текстів

Відкриття компанії, яка надаватиме послуги з перекладу текстів, може бути гарною ідеєю для бізнесу. Оскільки зі зростанням глобалізації та розвитком міжнародних відносин підвищується попит на професійні переклади. Після початку повномасштабного вторгнення в Україну потреба в перекладах зросла максимально. Перекладачка Наталя Сліпенко зазначає, що «євроінтеграційні процеси, що чекають на нас найближчими роками, означатимуть величезний масив документів і політик, які потребуватимуть точного, якісного фахового перекладу». Потенціал великий. 

 «Так є ж ChatGPT та інші сучасні мовні моделі, які можуть допомогти з автоматизованим перекладом», — можете зауважити ви. Звісно, такі інструменти можуть перекладати тексти, але якість буде не найвищою. Вони можуть допомогти перекладачу, але не замінити його.

Тож, перед початком діяльності важливо оцінити ринок. Розгляньте попит на перекладацькі послуги в вашому регіоні чи обраному сегменті ринку. Визначте популярність різних мов та спеціалізацій. Можна працювати самостійно або зібрати команду перекладачів та лінгвістів.

Також визначтесь, для кого будуть призначені послуги: бізнес-клієнти, наукові установи, медичні заклади або приватні особи. До речі, зараз деякі українські компанії працюють на міжнародному рівні. І бюро перекладів може полегшити їхню взаємодію та спілкування з партнерами, клієнтами та представниками інших країн.

Зручно, що працювати можна звідусіль, адже для роботи потрібен зв’язок з колегами та клієнтами, ноутбук з доступом до інтернету та вебсайт. Спілкуватися з працівниками можна завдяки Microsoft 365. Додатки дозволяють віддалено працювати з документами, перекладами, спілкуватися на онлайн-нарадах та багато іншого.

Приблизна сума інвестицій для старту — від $3 тис.

Усі рішення та інструменти для бізнесу ми зібрали на сторінці Київстар Бізнес. Переходьте та дізнавайтеся, що з переліку може бути корисно для вашої роботи.

Також нагадуємо, що на сайті diia.gov.ua ви маєте можливість отримати грант від 50 тис. до 250 тис. грн на власну справу. Не зволікайте, для цього потрібно заповнити заявку за посиланням.

Бізнес ідеї#ІдеїДляБізнесу#СмсРозсилка#ADWISOR#SMS#Геоаналітика#Microsoft365#Офіс365#Клієнт

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Оля

13:18 26 січня 2024

у захваті

як я знаю, в Україні за допомогою 3д принтера зараз роблять деталі для фпв дронів, так що це справді дуже крутий та прогресивний напрямок. було б цікаво почитати більше на цю тему

Схожі статті

#Бізнес#BigData#ІнтернетРечей#БігДата
#IOT#Технології#ІнтернетРечей#Бізнес#IOTISKYIVSTAR
#Компанії#Маркетинг#BigData#БігДата#ТаргетованіРозсилки#ТригерніРозсилки
#Бізнес#ADWISOR#IOT#2024#Маркетинг#IOTISKYIVSTAR#BigData
#Тренд#Кібербезпека#ШтучнийІнтелект#ШІ#AI#API#ChatGPT#PaaS#SaaS#IaaS#ХмарніРішення
#IOT#MicrosoftAzure#ШтучнийІнтелект#IOTISKYIVSTAR#ШІ#AI#ChatGPT
#ІдеїДляБізнесу#BigData#Microsoft365#Офіс365#БігДата#Тарифи#СмсРозсилка#SMS#ТаргетованіРозсилки#ІнтернетДляБізнесу
#Stoprussia#ВійнавУкраїні#Бізнес#Рішення

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку